"Морозко"

Музична казка

За мотивами однойменної народної казки

Прем'єра 25 грудня 2014 року

Головний подарунок Діда Мороза дітлахам на Новий рік — захоплююча мандрівка до чарівного світу казки “Морозко”, де у зимовому лісі серед ялинок гуляє у своїй сніговій шубі Морозко. Він слідкує за лісом, вкриває дерева глибокими снігами, замітає усі стежечки, щоби ніхто не зміг потурбувати зимове царство. Але чомусь не спить головна нечиста сила — Лісовик та Баба Яга. Як завжди, вони вигадують якісь капості для подорожніх та лісових мешканців.

До лісу часто приходить добра, мила дівчина Настуся, яка живе у хатинці край лісу разом зі своїм Батьком, Мачухою та її нестерпною, вередливою дочкою Марфою. Справжня відьма, лінива та заздрісна Мачуха не любить своєї пасербиці, а Марфа заздрить Настиній вроді та добрій вдачі, її щирому, люблячому серцю. Ось і придумали вони, як Настю занапастити. Але не так сталося, як гадалося, адже добро завжди перемагає зло!

Які ж пригоди та зустрічі чекають на Настусю, хто допоможе їй у скруті, та чим це обернеться для Мачухи та Марфи — наші юні друзі зможуть дізнатися, переглянувши казку.

Виставу створили

ПОСТАНОВКА Олесі ПЛОХОТКІНОЇ

ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК ПОСТАНОВКИ - заслужений діяч мистецтв України Євген ГОЛОВАТЮК

ХУДОЖНИК-ПОСТАНОВНИК - Надія ДВОРЯНКІНА

БАЛЕТМЕЙСТЕР-ПОСТАНОВНИК - Тамара БОБРОВА

МУЗИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ - Микита КИРИЧЕНКО, Олеся ПЛОХОТКІНА

ХУДОЖНИК З ОСВІТЛЕННЯ - Світлана ЮДІНА

ЗВУКОРЕЖИСЕРИ - Нінель САВЕНКО

ПОМІЧНИК РЕЖИСЕРА -  Олена СИЧОВА

КОНЦЕРТМЕЙСТЕР - заслужений діяч мистецтв України Світлана ВАЩЕНКО

Фотогалерея

театрPROвідео

Кліп до  музичної казки

Відгуки ЗМІ

 

Read 1458 times

Вистави за алфавітом