"Апостол Андрій"

Драматургічний твір-інсценізація І. Бориса

драматичні сторінки з життя на дві дії (російською мовою)

  • apostol

Прем'єра: 27 лютого 2010 року

Життя і діяння Андрія Первозваного – це зразок духовного подвигу людини, що присвятила себе служінню християнській вірі. Він був першим апостолом Ісуса Христа і він першим посіяв зерна християнства на східнослов'янських землях. За літописом, апостол Андрій побував на схилах Дніпра, де згодом виник Київ, освятив це місце, встановивши хреста, і передрік славу та велич майбутнього Києва. У виставі переплітаються напружений ритм життя початку третього тисячоліття та події першого століття нашої ери. Глядач потрапляє то в сучасний вимір, то в площину минулого: на придніпровські землі давніх слов'ян, у Скіфію, у володіння Римської імперії…Краса язичницьких обрядів мирян з Дніпра, нестримний, буйний розмах давньоримських оргій, закони та звичаї різних племен і народів калейдоскопом проходять через життя апостола Андрія Первозваного… Загадковий і невідомий світ, що існував дві тисячі років тому, історія життя  апостола Андрія та сцени сучасності відкриваються глядачам у яскравому і насиченому сценічному дійстві.

Пластично-хореографічні композиції і динамічні сцени боїв вражають, майстерна акторська гра запрошує до співпереживання і роздумів, стилізовані костюми, дінамічне відеопроекційне оформлення на величезному екрані-заднику, створене на основі шедеврів мирового живопису, декорації та оригінальне музичне оформлення переносять глядача в іншу сферу буття…

І все це об'єднується в неповторну, живу картину захопливого видовища!

Виставу створили

РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК – заслужений діяч мистецтв України Ігор БОРИС

ХУДОЖНИК-ПОСТАНОВНИК – заслужений діяч мистецтв України Валентин СЛОНОВ

ХУДОЖНИК-ПОСТАНОВНИК ВІДЕОПРОЕКЦІЇ - Геннадій ЛЕЩЕНКО

БАЛЕТМЕЙСТЕР-ПОСТАНОВНИК – Тетяна АСТАФ’ЄВА

ПОСТАНОВНИК БОЇВ – Євгеній ДЗИГА

КОМПОЗИТОР – заслужений діяч мистецтв України Наталія БОЄВА

КОНЦЕРТМЕЙСТЕР – заслужена артистка України Світлана ВАЩЕНКО

 

Дійові особи та виконавці

АПОСТОЛ АНДРІЙ Євген КОЗЬМИК
ВОЛХВ ТИМОФІЙ Андрій КОСОДІЙ
ІУДА Олександр ВОЛЧКОВ
Віталій ПАВЕЛКО
ПЕРВОСВЯЩЕННИК АННА народний артист України Юрій БАКУМ
ПЕТРО Сергій ПЕРЕПЕЛИЦЯ,
Олександр ПРОКІП
ІОАНН Павло КОСТЮК
ФОМА Євген КОВАЛЕВСЬКИЙ
МАТФЕЙ

Олександр БЛІНОВ,

Олег КОТЕНЬОВ

ПАВЛО Антон ПОПУДРЕНКО
ЯРІЙ заслужений артист України Анатолій СИРОТЕНКО,
народний артист України Іван СМОЛІЙ
ЕГЕАТ заслужений артист України Микола КОНОВАЛОВ,
народний артист України Владілен ПОПУДРЕНКО
МАКСИМІЛЛАА Наталія ЗУБИК,
Галина КАПРАЛОВА
ГАЛКА, дружина Ярія заслужена артистка України Світлана БОБИР
ЛАДА Світлана ВАВІЛОВА,
Олеся ПЛОХОТКІНА
СОКІЛ Вадим КИР'ЯН
СІЛЬВІЯ

заслужена артистка України Алла АНЗІНА,
Людмила КІРІКОВА,
заслужена артистка України Ніна ШИНКАРУК

ЛІВІЯ Тетяна ЄРЕНТЮК,
Світлана РОМАШКО
КЛЕЯ Світлана ВАВІЛОВА,
Олеся ПЛОХОТКІНА
ФАВІЯ Вікторія МОТАЙЛЕНКО,
Ольга ПЕТРОВСЬКА
ІЛАРІЯ Аліна САВИЦЬКА,
Катерина СТАЦЕНКО
ОРЕСТЕЯ Марина ГОРЯЙНОВА,
Марина ПЕРЕПЕЛИЦЯ
ПРІАМА Галина СТЕБЛІВСЬКА,
Галина ШЕЛЄВА
ВІН Дмитро КЛОПОТ
Сергій ПЕЕПЕЛИЦЯ
ВОНА

Олена БОДАРЄВА,
Жанна СМИРНОВА,
Валентина СОЛОВЙОВА,
Клара ЩЕДРІНА

ВОНО учасники дитячої театральної студії
ЛЮДИНА ЧАСУ Денис АСТАФ'ЄВ
Михайло САВИЦЬКИЙ
ХОР Алла БІЛОЦЕРКОВЕЦЬОлександр БЛІНОВ, Світлана ВАВІЛОВА, Вадим ВАСИЛЬЄВ, Євген КОВАЛЕВСЬКИЙ, Павло КОСТЮК, Вікторія МОТАЙЛЕНКОМарина ПЕРЕПЕЛИЦЯ, Ганна ПУГАЧ, Катерина СТАЦЕНКО
СЕЛЯНИ, ПРОЧАНИ, ПОМІЧНИКИ АННИ, РИМСЬКІ ЛЕГІОНЕРИ, ГЛАДІАТОРИ, ПІРАТИ, ЖІНКИ й ЧОЛОВІКИ з НАТОВПУ, РИМЛЯНИ, ІУДЕЇ, ФАРИСЕЇ, ГАЛІЛЕЙЦІ, ЛЮДИ ЄРУСАЛИМА, АХЕЙЦІ, МИРЯНИ З ДНІПРА, СКІФИ, СУЧАСНИКИ Денис АСТАФ'ЄВ, Алла БІЛОЦЕРКОВЕЦЬ, Оксана БОГАЧОВА, Павло БОГАЧОВ, Олена ГЛАДКА, Надія ГОЛУБЕНКО, Марина ГОРЯЙНОВА, Роман ГРИНЬ, Микола ГРУШКОВСЬКИЙ, Костянтин ГУБАРЄВ, Костянтин ДЕРНОВИЙ, Євгеній ДЗИГА, Тетяна ЄРЕНТЮК, Наталя ЄРЬОМЕНКО, Юрій ЄРЬОМЕНКО, Дмитро ЗАХАРОВ, Максим ІГНАТЬЄВ, Юлія КИР'ЯН, Людмила КІРІКОВА, Дмитро КЛОПОТ, Данило КОРОБОЧКА, заслужена артистка України Валентина КОСТАШОлег КОТЕНЬОВ, Тетяна ЛЕЩОВА, Тетяна МАНУКЯН, Костянтин НОЧВІНОВ, Олена ПАВЕЛКО, Ольга ПЕТРОВСЬКА, Антон ПОПУДРЕНКО, Олександр ПРОКІП, Ганна ПУГАЧ, Анатолій РУДЕНКО, Михайло САВИЦЬКИЙ, Катерина САПОЖНІКОВА, Галина СОЛОВЕЙ, Валентина СОЛОВЙОВА, Галина СТЕБЛІВСЬКА, Сергій ЧМИХАЛО
 

Фото Д.Краснокутського

театрPROвідео

Кліп до драми
Перформанс на початку вистави на фоні  кольорово-динамичного футажу "Пекельне полум'я" Театрально-пластичний перформанс "Кто же он верный и мудрый раб" на фоні  анімованного футажу з цитат картин художників С. Далі Р. Магрітта, М. Ернста
Театрально-пластичний перформанс "Не прелюбодействуй" на фоні анімованного  футажу з цитат-персонажів триптиха І. Босха "Сад Земних насолод"(центральна  частина)  
Театрально-пластичний перформанс "Кто не со мной тот против меня"  на фоні анімованного футажу з цитат триптиха І. Босха "Спокуса Святого Антонія"(ліва частина)
Театрально-пластичний перформанс "И стал Иисус перед наместником" на фоні анімованного  футажу з цитат-персонажів триптиха І. Босха "Сад Земних насолод"(права частина) Театрально-пластичний перформанс "Блаженные покайтесь" на фоні анімованного  футажу з цитат-персонажів триптиха І. Босха "Сад Земних насолод"(три частини)
Перформанс на початку 2-ї дії вистави на фоні  кольорово-динамичного футажу "Пекельне полум'я" та анімованного футажу з цитат картин художників С. Далі Р. Магрітта, М. Ернста  Этно-пластический перформанс на фоні анімованного футажу з фотографій половецьких скупьптур "Кам'яні Баби"
Этно-пластический перформанс на фоні кольорово-динамичного футажу "Всесвіт"   Театрально-пластичний перформанс "О! Первозванный Апостол Андрей" на фоні анімованного футажу з цитат-персонажів ікони "Троїца" А. Рубльова і ікон ХІІ-ХIV ст.

Репетицію у вигородках веде Ігор Борис
Read 3111 times