"Я полюбила Вас, Анна Ахматова..."

Тетяна  Єрентюк
Моновистава  за творами А. Ахматової

Прем'єра 12 грудня 2012 року. Тривалість 1 година

Нещодавано в академічному театрі ім. В. Г. Магара відкрився Поетичний театр - новий напрямок роботи, в якому вистава створюється на основі життя і творчості поета. Відкриттю поетичного театру передувала активна самостійна робота наших акторів, їхня участь у Всеукраїнських конкурсах читців, підготовка окремих програм за творчістю українських та російських письменників. Свого часу народна артистка України Тетяна Мірошниченко (1933-2009) мріяла про Поетичний театр, тож його відкриття - це данина пам'яті талановитій актрисі нашого театру.

"Я полюбила Вас, Анна Ахматова" - друга вистава Поетичного театру. Драматургічний текст на основі поезій, листів і спогадів про Анну Ахматову (1889-1966) створила актриса Т. Єрентюк, взявши в назву рядок вірша М. Цвєтаєвої, яка захоплювалася творчістю своєї видатної сучасниці.

Дія вистави являє собою сконденсовану в часі історію життя Ахматової, історію її перетворення з безтурботної "дикої дівчинки" на мужнього поета, що самотужки протистоїть цілій системі. Актриса Т. Єрентюк "проживає" цю історію життя на високому напруженні почуттів і думок. Вона звертається до глядача "напряму", майже без відсторонених коментарів, без пафосу і картинних жестів. Її погляд, голос, енергетика настільки переконливі й захопливі, що якоїсь миті з'являється відчуття, що не акторка в ролі, а сама поетеса звертається до нас, сучасників, у своєму вистражданому монолозі...

Виставу створили

АВТОР КОМПОЗИЦІЇ, РЕЖИСЕР - Тетяна ЄРЕНТЮК

СЦЕНОГРАФІЯ - заслужений діяч мистецтв України Валентин СЛОНОВ

МУЗИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ -заслужений діяч мистецтв України Віктор ПОПОВ

ДИЗАЙН І ВИГОТОВЛЕННЯ КОСТЮМІВ - Ангеліна ДАНЧЕНКО

СВІТЛО - Світлана ЮДІНА, Денис ДУБРОВКО

ЗВУК - Нінель САВЕНКО, Микита КИРИЧЕНКО

ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК ПОСТАНОВКИ - заслужений діяч мистецтв України Віктор ПОПОВ

ПОМІЧНИКИ РЕЖИСЕРА - Михайло РОМАШКАН, Олена СИЧОВА

 

Дійові особи та виконавці

Тетяна Єрентюк

Фотогалерея

театрPROвідео

=театрPROвідео=

Кліп до вистави

Відгуки ЗМІ

Read 4262 times

Вистави за алфавітом