2015-10-08
  • 360

 

Упродовж століть другий місяць осені мав особливий, важливий зміст для українців, адже пов'язувався з боротьбою за свободу, порятунком від ворогів та захистом батьківської землі і свого народу.

Свято українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, День визволення Запоріжжя від фашистських окупантів, а тепер і державне свято День захисника України... Всі визначні події для міста та України 14 жовтня — у день, який об'єднав всі покоління захисників України, борців за мир і краще майбутнє для рідної держави.

Для багатьох запорожців, гостей міста, учасників фестивалю 14 жовтня — пам'ятний день ще і тому, що традиційно, вже шостий рік поспіль за ініціативи і при підтримці Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації у Національному заповіднику «Хортиця» на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» проводиться Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці».

Саме в рамках цього фестивалю 8 жовтня театром, обласним центром патріотичного виховання молоді при підтримці управління молоді, фізкультури та спорту облдержадміністрації для студентів, школярів, громадських організацій, військовослужбовців, волонтерів підготовлено і проведено урок мужності «З любов'ю до України!».

Крім творчих сил театру у заході потужно виступили дитячі і молодіжні самодіяльні художні колективи і окремі виконавці: команди КВК ЗДМУ, ЗНУ, колектив Всеукраїнської федерації «Спас», циркова студія ПК «Хортицький», вокальний ансамбль ЗДМУ, колектив центру дитячої та юнацької творчості Жовтневого району.

Свято вдалося на славу — урок мужності додав молоді ще більш патріотичних почуттів, віри у свої сили і краще майбутнє для України!

В День захисника України 14 жовтня об 11-00 на історико-культурному комплексі «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця» розпочнеться козацький фестиваль «Покрова на Хортиці», в якому з театралізованим дійством бере участь наш театр. В цей же день об 18-00 саме у театрі відбудеться театралізований концерт «Козацькій славі жити у віках!». Вхід на концерт вільний.

Запрошуємо і чекаємо на вас, шановні глядачі, на заходах шостого козацького фестивалю «Покрова на Хортиці»!

Read 360 times