2015-11-09
  • 325

Після проведення у театрі обласного свята до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва керівництву продовжують надходити телефонні дзвінки, електронні повідомлення зі словами вдячності за ту теплу, радісну, урочисту атмосферу що панувала під час свята у театрі.

Працівникам культури області у фойє театру вручали вітальні листівки від голови облдержадміністрації Григорія Самардака, для них звучала музика у виконанні симфонічного оркестру театру, в урочистій частині свята заступником голови облдержадміністрації Єдуардом Гугніним та директором Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владиславом Мороко за плідну працю, активну творчу діяльність, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури Запорізького краю було відзначено 49 працівників культури області.

Під час вистави «Одруження» у глядацькій залі знаходились люди, які, як і артисти театру, дарують людям незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва. Без  їхнього доброго серця, ініціативності, творчої думки та подвижництва неможливі реальні зміни у суспільному житті. Завдяки їх плідній праці та силі духу культура рясно родить вагомими духовними здобутками.

Дуже сподобалась працівникам культури вистава «Одруження» М.Гоголя. Сценографія, режисерське креативне бачення (режисер-постановник Володимир Магар, заслужений діяч мистецтв України, Росії, АР Крим), музичне оформлення, а головне - акторська гра прекрасного «тандему» магарівців були гідно оцінені працівниками культури  шквалом аплодисментів і вигуків «Браво!Молодці!».

Ще раз бажаємо всім працівникам галузі міцного здоров'я, творчого натхнення, віри, надії і любові. Слава працівникам культури області! Слава Україні!

 

Read 325 times