2015-11-30
  • 359

    27, 28, 29 листопада 2015 року відбулися прем'єрні покази вечора оперети "Сад кохання"

Оперета - вона зовсім не така проста, примітивна і безтурботна " падчерка муз", як думає де хто... Оперета протягом століть не тільки завоювала міжнародну популярність, а й зіграла певну роль у збагаченні музичного жанру  глибоким змістом, новим музичним стилем.   

Для того щоб у опереті на сцені одночасно співати, танцювати і грати акторськи  виконавцям необхідно  мати добру фізичну форму. Це справжній "екзамен" для акторського темпераменту і щірості. Наші актори цей "екзамен" витримали на самий високий бал - на сцені була красота у прямому її сенсі: красиві молоді герої, красиві мелодії, красиві костюми, декорації, хореографічні постановки, красиві картини  відеосупроводу... Словом, весь арсенал театру, всі його скарби, кожен  з яких був представлений у концентрованому вигляді. Глядачі, що прйшли на "Сад кохання",  почули фрагменти з оперет "Герцогиня із Чікаго", "Бал у Савої", "Маріца", "Червона калина", "Тітка Чарлея", "Женихи". Це було свято веселощів, добра і красоти! Так повинно бути - така оперета у кращих своїх зразках!

    Режисер-постановник - Тетяна Лещова, сценографія - Надія Дворянкіна, диригент-постановник, концертмейстер з вокалу - заслужена артистка України Світлана Ващенко, балетмейстер-постановник - Тамара Боброва, художник костюмів - Наталія Петен-Ступакова, концертмейстер з балету - Ольга Галєєва, художник з освітлення - Світлана Юдіна, звукорежисер - Нінель Савенко, помічник режисера - Єгор Шинкарук.

   Виконавці: народний артист України Юрій Бакум, заслужена артистка України Валентина Косташ, солісти-вокалісти Євген Ковалевський, Павло Костюк, Світлана Ремжина, актори театру Галина Астаф'єва, Алла Білоцерковець, Олександр Блінов, Вадим Васільєв,  Катерина Єгоричева, Наталя Зубик, Максим Ігнатьєв, Вадим Кир'янДмитро Клопот, Тетяна Лещова, Вікторія Мотайленко, Віталій Павелко, Ольга Петровська, Олеся Плохоткіна, Михайло Савицький, Сергій Собержанський, Катерина Стаценко, Клара Щедріна, оркестр і балет театру.

 

Read 359 times