2015-12-04
  • 301

     Театр продовжує традицію щодо організації виїзних вистав до районів та міст Запорізької області. На цей раз глядачами стали  учні та вчителі Дніпрорудненської гімназії «Софія». Для наймолодших школярів актори нашого театру подарували музичну казку «Як Омелько царівну рятував» Я.Верещака, а для учнів старших класів була показана  вистава «Запорожець у Парижі. Спогади Д'Артаньяна...» Г.Половинко. Постановку цих вистав здійснив актор театру,  режисер Олександр Прокіп.
    Глядачі були вражені і захоплені сюжетами вистав, акторською грою виконавців. Учні і вчителі щиро віддячили оплесками та запросили до себе ще раз.
    Службою з організації глядача опрацьовано питання наступних гастролей  в м. Дніпрорудне, в рамках яких планується показ вистав    у  міському палаці культури, для більш широкої глядацької аудіторії.
    Також найближчим часом намічено «малі гастролі» до міст обласного значення Токмак, Василівка, Оріхів, Михайлівка, Вільнянськ.
    З ініціативою та бажанням керівництво театру опрацьовує питання щодо культурної співпраці з Луганською і Донецькою областями. Вже отримано позитивну відповідь з міст Донецької області  Вугледар та  Красний Ліман. Так що ці поїздки з виставами для глядачів територій Сходу, що підконрольні Україні, плануються на березень-квітень 2016 року.

Read 301 times