2015-12-21
  • 340

    В Україні день Святого Миколая здавна був значним і веселим святом.    Кожного року українці святкують два свята Миколая. Перше — 22 травня, а друге — 19 грудня. Свято Миколая, особливо «зимнього», святкують урочисто, запрошують гостей.
    Колектив театру з любовью та щирістю відгукнувся на запрошення у День Святого Миколая побувати в гостях  у діток обласної дитячої лікарні. Саме в цей день вони теж чекали на свято і подаруночки. Малеча  була дуже рада казочці «Чарівна дудочка» у виконанні  артистів театру (режисер Г.Астаф'єва) та солодким подарункам.  Разом співали, танцювали, жартували, дякували Святого Миколая за допомогу і підтримку в житті. І мрія дорослих, що спілкувались з хворими дітками  в цю мить була одна -   щоб   всі українські діти  були   здорові і щасливі!..
   В театрі існує добра традиція - у День Святого Миколая, напередодні Нового року та Різдва Христового, відвідувати з поздоровленнями та подаруночками акторів - ветеранів праці, які тривалий час працювали на «магарівській сцені». Серед них - народний артист України Григорій Миколайович Антоненко, заслужений артист України Володимир Петрович Голяк, Світлана Матвіївна Лисякова.
    Пораділи привітанням Святого Миколая і дітки матусь-актрис, що знаходяться у декретній відпустці. Приготував солодкий подаруночок Святий Миколай  і для доньки Євгена Дзиги, нашого актора - учасника воєнних дій. Також під час зустрічі сім'ї  був переданий диплом актора «За мужність і відвагу в захисті рідної країни та з нагоди Дня Святого Миколая» від Національної спілки театральних діячів України.  Бажаємо нам всім миру, а Євгену - скорішого повернення в рідну домівку і наш театр. Поздоровлення ветеранів праці і дітей   відбулось  за ініціативи осередку театру  Спілки театральних діячів України  при підтримці керівництва театру.
    З приходом найсвітлішого свята кожен сподівається на маленькі дива, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому... Тож вітаємо всіх з днем Святого Миколая  Чудотворця! Бажаємо миру, терпіння, спокою, милосердя, доброти. Згадайте в цей день ще раз, що незримо, але співчутливо, стежать за нами очі того, до кого ми звертаємось як до заступника, до захисника роду людського. Нехай супроводжує він нас сьогодні і весь наступний рік, не залишаючи без допомоги...

   

Read 340 times