2016-01-27
  • 399

 

26 січня у Будинку Профспілок відбулась нарада за підсумками проведення Новорічних та Різдвяних свят за участю директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислава Валерійовича Мороко, голови обласної організації професійної Спілки працівників культури України Олени Іванівни Бойко.

За підготовку та проведення на високому організаційно-творчому рівні новорічних та різдвяних заходів колективу театру оголошено Подяку департаменту.

Дійсно, новорічний подарунок нашого театру — музична казка Наталії Ігнатьєвої за мотивами українського народного твоору «Пан Коцький», яку створили режисер Віктор Попов, балетмейстер заслужена артистка України Тетяна Астаф'єва, художник Наталія Петен-Ступакова, Олександр Сурженко, артисти драми і балету — був фантастичним і неперевершеним! На 34 новорічних виставах побувало 12 тисяч дітей, в тому числі забезпечено показ благодійної вистави для дітей сімей переселенців, інтернатів, пільгових категорій. Ще раз дякуємо колективу театру за створення справжньої новорічної театральної краси, працю від душі і серця. Ми — молодці!

DSC 0002 (1)

Read 399 times