2016-02-02
  • 384

Шановна Оксано Іванівно!

Колектив Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара щиро вітає Вас, народну артистку України з ювілеєм!

Жіноча чарівність, витончена краса і акторська майстерність,глибина драматичного обдарування і романтичність - всі ці прекрасні якості наповнюють Ваші ролі, підкорюють серця Ваших шанувальників, зачаровують колег!

Які неймовірні долі і яскраві образи вписали Ви в книгу життя нашого театру: шекспірівська Офелія, гоголівська Оксана, лермонтовська Ніна, Анна в "Украденому щасті", Варя в "Дітях Арбату", Сюзон і П'єретта в драмі "Вісім люблячих жінок", Ліда в "Знаках зодіаку" і Прісінька в "Шельменку-денщику", Агафія Тихонівна в "Одруженні", Луїза де Реналь у "1830", Анна Кареніна, Емма Гамільтон, Жаклін, Адела, Килина, Еврідіка... і звичайно ж, Джулія Ламберт у "Театрі" Сомерсета Моема!..

Нехай же не вичерпується джерело Вашого натхнення і кожен рік приносить нову творчу перемогу! Нехай щастя, любов і злагода панують у Вашому житті! Міцного здоров'я Вам, шановна Оксано Іванівно, добробуту, нових творчих перемог!

Read 384 times