2016-02-16
  • 406

Відповідно до творчого Плану роботи театру сьогодні ведеться активна й плідна робота по підготовці до випуску у 2 півріччі 87-го театрального сезону прем'єрних вистав. Крім грандіозної драми на дві дії «Гетьман Мазепа» Б.Лепкого, інсценізація Є.Головатюка, Б.Селезньова, над якою працює головний режисер театру, заслужений діяч мистецтв України Євген Іванович Головатюк з потужними акторським складом, постановочною групою і великозатратною фінансовою складовою, готуються до випуску вистави у іншому форматі -  «Обережно — жінки!» А.Курейчика та  вистава для дітей  за мотивами українських народних казок «Сірий та руда» С.Новицької.

Режисер — постановник дитячої вистави «Сірий та руда» С.Новицької актриса театру Тетяна Лещова, художник — постановник Надія Дворянкіна, балетмейстер — постановник Тамара Боброва, музичне оформлення — Сергій Скрипник, художник з освітлення — Світлана Юдіна. Вистава за мотивами народних казок для найменших наших глядачів — весела, музична, наповнена піснями, танцями й дотепним гумором. Це добра та повчальна казка для дітлахів до яких ми приїджаємо у дитячі садочки та загальноосвітні школи. Перший показ вистави відбудеться 26 лютого.

Також  репертуар театру  поповниться комедією «Обережно — жінки!» Андрія Курейчика, переклад Наталії Ігнатьєвої, керівника літературно-драматургічної частини нашого театру. Над цією творчою роботою працює актор театру Денис Астаф'єв, переможець регіонального фестивалю - конкурсу на вищу театральну нагороду Придніпров'я «Січеславана-2015» у номінації «Надія Січеславни — краща режисура». У двох складах вистави грають актори Михайло Савицький, Вадим Кир'ян, Олеся Плохоткіна, Поліна Чувашова, Галина Астаф'єва, Олена Бодарєва, Тетяна Єрентюк, Світлана Ромашко.

Сподіваємось на здійснення всіх творчих задумів постановчих груп і акторів, що працюють над новими виставами і чекаємо на прем'єрні покази, які відбудуться 26 лютого - «Сірий та руда», 9 березня - «Обережно — жінки!», 25, 26, 27 березня у Міжнародний день театру - «Гетьман Мазепа».

Read 406 times