2016-02-19
  • 393

Відповідно до Указу Президента України від 11.02.2015 №69 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні»

20 лютого 2016 року -
День Героїв Небесної Сотні

    Цього дня ми вшановуємо мужність, стійкість та силу духу наших співвітчизників, які під час Революції Гідності, віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Серед тих, хто наближав перемогу Українського народу, наші земляки – герої Небесної Сотні Сергій Синенко та Василь Сергієнко, учасники оборони Майдану та Михайлівського Собору в найважчу ніч, з 18 на 19 лютого 2014 року – Євген Гарагуля та Андрій Беліков. Ми вшановуємо кожного із сотень тисяч громадян України, які назавжди змінили країну, вийшовши на Майдани у своїх містах та селах, тих, хто два роки стояв на цій площі. Ми віддаємо данину пам’яті, тим, хто поклав голову за наше майбутнє у зоні проведення Антитерористчної операції, давши гідну відсіч російським агресорам, нашому волонтерському руху, який від Майдану до сьогодні перетворився на потужну загальнонародну силу.

    Подвиг Героїв Небесної Сотні, захисників України завжди буде моральним еталоном та життєвим дороговказом для нинішніх та прийдешніх поколінь на шляху будівництва вільної, демократичної Української держави,  яку ми відстоювали на Майдані, під Іловайськом, Дебальцевим, Донецьким аеропортом, Мар’їнкою, держави, яку ми обов’язково збудуємо для нас та наших дітей.

    20 лютого 2016 року о 10.00 запрошуємо на покладання квітів до Дня Героїв Небесної Сотні, що відбудеться на Майдані Героїв (площа біля облдержадміністрації).

    Слава Україні! Героям слава!

Read 393 times