2016-03-09
  • 336

Початок театрального березня відзначився для нас низкою знакових заходів. 3,4,5,7 березня до Міжнародного жіночого дня відбулись прем'єрні покази концерту артистів театру «Все про любов» ( режисер Олеся Плохоткіна). Артисти оркестру (диригент Сергій Скріпнік), артисти балету (головний балетмейстер заслужена артистка України Тетяна Астаф'єва, балетмейстер Тамара Боброва), народні артисти України Олександр Гапон, Юрій Бакум, заслужена артистка України Валентина Косташ, артисти Вадим Кир'ян, Дмитро Захаров, Ольга Петровська, Катерина Стаценко, Клара Щедріна, Павло Костюк, Світлана Ремжина, Вадим Васільєв, Олександр Блінов, Вікторія Середа, Алла Білоцерковець з особливим весняним романтичним натхненням подарували своє мистецтво глядачам. Головним художником театру Надією Дворянкіною у такому ж «весняно — романтичному» стилі було вирішене і художнє оформлення сценічного простору. Глядачі були у захваті, концерти відбулись з аншлаговими залами.

3 березня в обласній державній адміністрації відбулась церемонія нагородження лауреатів 15 обласного конкурсу «Господиня свого краю». У номінації «Жінка — працівник культури та мистецтва» за вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Запорізької області лауреатом стала заступник директора нашого театру Камлик Тамара Іванівна. За майже 10 років праці у театрі і 40 у галузі культури Тамара Іванівна дійсно зробила вагомий внесок у її збереження та розвиток. У театрі Тамара Іванівна являється головним ініціатором і організатором впровадження нових форм роботи з організаціїї глядача. Вітаємо Вас, шановна колего, і бажаємо подальших успіхів, здоров'я, натхнення, здійснення всіх задумів і планів на благо театру і української культури!

4 березня «концертна чоловіча бригада» у складі народного артиста України Юрія Бакума, артистів Дмитра Захарова, Олександра Блінова, Вадима Васільєва вітали жінок-працівниць облдержадміністрації. Дякуємо вам, шановні чоловіки, що витримуєте напружений графік роботи, але це ж все заради жінок...

5 березня на малій сцені до 50-річчя від дня смерті А.Ахматової відбулась моновистава актриси Тетяни Єрентюк. Дякуємо колегам з обласної універсальної наукової  бібліотеки ім.О.М.Горького за співпрацю — перед початком вистави до цієї події у фойє було розгорнуто тематичну виставку що доповнило уяву глядачів про творчість та життя поетеси, жінки, матері...

5 березня 1829 року було засновано театр малих форм - «прабатька» нашого сучасного театру імені Володимира Герасимовича Магара. Вітаємо з цією подією керівництво та адміністрацію театру, художній персонал, всіх наших відомих майстрів сцени, творчу молодь, артистів балету, артистів оркестру, працівників виробничих цехів та служб. Шана, хвала і подяка всім вам, хто віддає служінню театру сили, натхнення, енергію! Міцного здоров'я, творчих успіхів, віри, надії і любові, дорогі магарівці! Миру нам всім!

7 березня ювілей відзначила актриса нашого театру Тетяна Іванівна Єрентюк, з яким ми її щиро вітаємо! Творчій роботі актриса присвятила майже 40 років життя. Створені нею ролі зайняли гідне місце у театральній історії та розкрили глибину людських почуттів, силу характеру, волі та любові. Чуйність і доброта, відданість справі і високий професіоналізм Тетяни Іванівни — приклад для наслідування молоддю. Від душі бажаємо Вам, шановна Тетяно Іванівно, міцного здоров'я, щастя, злагоди, добра, родинного благополуччя!

У Шевченківські дні за традицією до театру запрошено учнів загальноосвітніх шкіл Олександрівського, Шевченківського, Вознесенівського районів, студентів вищих навчальних закладів на перегляд вистав за творами Т.Г. Шевченка «Україно!Україно! Оце твої діти...», «Вість благая Кобзаря», «Загублена любов». Закликаємо всіх згадувати про геніальні ідеї, відтворені у спадщині Великого Кобзаря, не лише у ті дні, коли ми відзначаємо його роковини, але й керуватися ними у власному житті й діяльності. Тільки тоді ми зможемо успішно вирішувати всі проблеми сучасної України і нашого життя.

На врученні діячам мистецтв Національної премії імені Тараса Шевченка 3 березня цього року Президент України Петро Порошенко зазначив, що культура — це та цінність і основа, на якій відбудеться консолідація суспільства: «Для нас і сьогодні є актуальним звернення Великого Кобзаря «обнімитеся, брати мої». Нашою відповіддю на всі загрози сьогоднішнього дня повинна бути єдність — єдність Української нації, консолідація всього українського суспільства навколо найвищої цінності — утвердження сувереної, незалежної, демократичної, соціальної і правової України. Потенціал культури необхідно ефективно використовувати і для реалізації реформ, і для спротиву російському агресору, і для реинтеграції окупованих територій в український гуманітарний простір.» Саме так ми намагаємось працювати у театрі, використовуючи мистецький потенціал, і віримо у найкраще майбутнє нашої держави, рідної України.

Read 336 times