2016-03-09
  • 355

У Запорізькому обласному військовому комісаріаті відбулися Шевченківські читання, присвячені 202-й річниці з дня народження Тараса Шевченка. До військовослужбовців облвійськкомату та військкоматів міста завітали артисти обласного академічного музично-драматичного театру ім. В.Магара, які виступили з виставою-концертом «Не вмирає душа наша, не вмирає воля».

Серед учасників святкової програми були народні артисти України Іван Смолій та Юрій Бакум, артисти театру Клара Щедрина та Олеся Плохоткіна.

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов зазначив, що в історії нашої держави важко знайти інший приклад людини, поезія та особистість якої могла б з такою ж повнотою втілити національний дух, як це для українців зробив Тарас Шевченко.

Артистами театру були прочитані уривки із драматичних творів Кобзаря, військовослужбовці прослухали уривки з поем «Сон», «Кавказ», «Лілея», «Титарівна» та ін. Також особовий склад облвійськкомату був запрошений на перегляд моноспектакля у виконанні народного артисту України Івана Смолія "Україно! Україно! Оце твої діти...".

Нагадаємо, сьогодні українська та світова спільнота відзначає 202-у річницю з дня народження Кобзаря. У рамках відзначення 202-річчя з дня народження поета відбулось урочисте покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченка.

Управління у справах преси та інформації 

http://www.zoda.gov.ua/news/30626/v-oblasnomu-viyskovomu-komisariati-vidbulis-shevchenkivski-chitannya.html

Read 355 times