2016-04-21
  • 397

  

  З метою формування у молоді патріотизму, національної гідності, підтримки обдарованої талановитої молоді, діяльності клубів, центрів, громадських об'єднань та організацій патріотичного напряму вже в 15 раз обласним центром патріотичного виховання проводиться обласний конкурс творчості патріотичного спрямування «Спадщина».

За традицією останніх років фінал конкурсу проходить у нашому театрі. Глядачі гала-концерту «Спадщини» впевнилися що сьогодні тема патріотизму не залишає байдужим жодного молодого самодіяльного виконавця. Їх слова, музика, пісні і танці підтримують бажання миру на Україні.

Учасників конкурсу привітали заступник голови облдержаджміністрації Едуард Анатолійович Гугнін, начальник управління молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації Наталія Федорівна Власова.

У фіналі змагалися 26 учасників з міст Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Токмак, Пологівського, Токмацького, Оріхівського, Михайлівського, Великобілозерського районів.

Оваціями, вигуками «Слава Україні! Героям слава!» глядачі зустрічали переможця конкурсу в номінації «Коли співають солдати» Павла Гавришко, який отримав Гран-прі. Він справжній герой, учасник АТО, військовослужбовець 55 окремої артилерійської бригади, а ще творча, обдарована, талановита людина. Дякуємо всім солдатам за наш спокій і мир на Запорізькій землі.

Підготовці та проведенню обласного гала-концерту конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина» на високому організаційно — творчому рівні усіляко сприяли працівники нашого театру.

 

Read 397 times