2016-10-10
  • 357

Другий рік поспіль, 14 жовтня, в День Святої Покрови, в День українського козацтва ми вшановуємо своїх захисників. День захисника України — свято, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

Наша історія багата на вияви ратної слави. Патріотизм, любов до рідної землі козаків стали унікальним явищем в іторії людства. Відроджені славні традиції козацтва в УПА: це було теж унікальним явищем — діюча самостійна армія без незалежної держави. Новим поколінням захисників Батьківщини розвиваються і наповнюються новим змістом традиції пращурів. Сьогодні ми знаємо і пам'ятаємо, що воля, свобода, незалежність українського козака і повстанця є вічними, тому українська нація — непереможна!

10 жовтня на урочистому зібранні в театрі до Дня захисників України воїнів - захисників, воїнів — ветеранів війн, волонтерів привітали керівники області і міста, вручили почесні нагороди. Любов і пошана до тих, хто у кровопролитних битвах захищав і захищає нашу Батьківщину, відстоює свободу і незалежність в ім'я майбутнього!

Ми віримо, що завдяки славним українським воїнам, Україна буде мирною, єдиною, щасливою. Маємо бути свідомі того, що лише в єдності та соборності душ можемо досягти величної мети — побудови економічно й духовно вільної, багатої, демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Молимо тебе, Господи, змилосердись над нашим українським народом! Зітри кривду й неправду, що неволить нас, дай нам вільно жити на своїй землі. Дай сили нашим рукам, щоб могли ми творити добро, а злу протистояти. Зігрій нашу землю теплом своїм і зроси дощами, відверни усякі лиха і нещастя! Ми — віримо! Слава Україні! Героям слава!

Read 357 times