2016-10-11
  • 507

    З 6 по 10 жовтня у Дніпрі за підтримки Дніпропетровської державної адміністрації відбувся фестиваль патріотичного театру.
    Наші славні воїни захищають мир на сході, волонтери допомагають переселенцям, військовим, лікарі рятують поранених, а  митці розповідають у творчих роботах про цю війну і сьогодняшній стан в країні і душах людей...
    У фестивалі взяли участь театри Київа, Дніпра, Луганська, Херсона, Закарпатський, Запорізький обласні театри.
    За підтримки директора нашого театру Володимира Панькіна, стала можливою участь у фестивалі моновистави актриси театру Наталії Зубик «Час любити» за п'єсою  відомого українського драматурга Ярослава Верещака, яка вперше набула сценічного втілення саме на магарівській сцені.
    Вистави про риси істинних людських цінностей, внутрішню правду стосунків, теми подій Майдану, російської агресії нікого не залишають байдужими — ні авторів, ні театр, ні глядачів. У фестивалі прийняли участь актуальні сучасні вистави сучасних драматургів: Аліка Сардаряна «Товар», Єльвіна Рзаєва «АТО:інтерв'ю військового психолога», за творами Ліни Костенко  «Я вам цей борг ніколи не залишу», Наталії Ворожбит «Де схід?», за творами Бориса Гуменюка «Блокпост Україна» та інші. Серед цих вистав гідне місце посіла і моновистава нашого театру «Час любити» Ярослава Верещака.

Read 507 times