2016-10-13
  • 496

Упродовж століть другий місяць осені мав особливий, важливий зміст для українців, адже пов'язувався з боротьбою за свободу, порятунком від ворогів та захистом батьківської землі і свого народу.

Свято українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, День визволення Запоріжжя від фашистських окупантів, а тепер і державне свято -  День захисника України. Всі визначні події для міста та України 14 жовтня — у день, який об'єднав всі покоління захисників України, борців за мир і краще майбутнє для рідної держави.

Для багатьох запоріжців, гостей міста, учасників фестивалю 14 жовтня — особливий день ще і тому, що традиційно, вже сьомий рік поспіль за ініціативи і при підтримці Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації у Національному заповіднику «Хортиця» на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» проводиться Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці».

Саме в рамках цього фестивалю до Дня захисника Вітчизни 13 жовтня театром, обласним центром патріотичного виховання молоді при підтримці управління молоді, фізкультури та спорту облдержадміністрації для студентів, школярів, громадських організацій, військовослужбовців, волонтерів підготовлено і проведено урок мужності «Україна — це ми!».

Свято вдалося на славу — урок мужності додав молоді ще більш патріотичних почуттів, віри у свої сили і краще майбутнє для України!

В День захисника України 14 жовтня о 12-00 на історико-культурному комплексі «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця» розпочнеться Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці», в якому з театралізованим дійством бере участь наш театр.

Запрошуємо і чекаємо на вас, шановні глядачі, на заходах сьомого Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці»!

Read 496 times