2016-10-31
  • 575

    В рамках відкриття 88-го театрального сезону 27 жовтня відбувся прем'єрний показ комедії за п'єсою Льва Корсунського "Подруга життя", переклад Наталіі Ігнатьєвої.
    У виставі «Подруга життя» головна героїня — Надія Андріївна, мати-одиначка, що разом з дорослою дочкою Іриною живе від зарплати до зарплати в епоху розвиненого соціалізму і тотального дефіциту. Та вона й не чекає від життя особливих подій чи романтики, з філософським спокоєм долає щоденні турботи та з іронією сприймає брежнєвські обіцянки. Її головна втіха – почуття гумору,  а найбільша мрія – видати Ірину заміж. І, за законами жанру, саме на шляху до цієї мрії і починається в житті обох жінок найцікавіше: дивні знайомства, несподівані освідчення, бурхливі сцени і навіть... хто б міг подумати?! –  велике і справжнє кохання!
    Акторською грою та пластикою  глядачів вражають  неперевершена народна артистка України Оксана Туріянська, актори драми Олександр Волчков, Андрій Косодій, Галина Капралова та Катерина Стаценко.
    Над втіленням цієї  п'єси в життя працювала високопрофесійна постановочна група — режисер-постановник та музичне оформлення - заслужений діяч мистецтв України Володимир Магар, художник-постановник - Ірина Кохан, балетмейстер-постановник - Тамара Боброва, художники з освітлення - Геннадій Лещенко, Світлана Юдіна, звукорежисер - Нінель Савенко.
    Комедія «Подруга життя» – це вже друга вистава відомого українського режисера, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Магара-сина на сцені запорізького театру імені Володимира Магара-батька. Перша його постановка на нашій сцені, феєрична комедія за М. Гоголем «Одруження», давно стала однією з улюблених вистав запорізького глядача.
    Початок нового театрального сезону вражає ефективністю творчої роботи колективу  в режимі "non-stop". Це свідчить про  чітко, впевнено, професійно  розплановану роботу керівництвом театру, так як втілення нових постановок потребує  фінансового  забезпечення, що акомулюється від основної діяльності театру.
    Отож, шановні друзі, ласкаво запрошуємо на перегляд вистави, яка наповнить душу теплом, затишком, а вічно актуальні теми кохання, самотності, добра, людяності   жодного не залишать байдужим.

Read 575 times