2016-11-09
  • 426

    З особливим настроєм делегація від нашого театру прибула в обласну філармонію з нагоди святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Радісно було на серці і в душі зустріти в цей день колег, обійнятись, поспілкуватись і привітати один одного з професійним святом. До «золотого кадрового фонду» галузі культури входять і наші керівники -  заслужені працівники культури України Панькін Володимир Миколайович, Сізінцова Лариса Анатоліївна, заступник директора Камлик Тамара Іванівна, працівники театру Панькіна Ірина Анатоліївна, Маслєннікова Ліна Вікторівна, Кот Олена Василівна.
    Працю колективу театру  під керівництвом досвідченого професіонала високо оцінено  Запорізькою обласною радою — директора театру Панькіна Володимира Миколайовича нагороджено орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня.
    Ще раз вітаємо всіх працівників галузі! Тільки завдяки вашій безкорисливій праці за покликанням душі і серця, високому професіоналізму, сучасним підходам і розумінням, творчому натхненню зберігається і розвивається культурна спадщина Запорізького краю і України.

Read 426 times