2016-11-21
  • 297

75986     З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року- лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, 21 листопада Указом Презтдента України встановлено День Гідності та Свободи.
     Моральні цінності не залежать від ототожнення себе з певною спільнотою, це радше атрибут особистості: вони або є, або їх не має. А для цього кожен з нас повинен усвідомлювати, що моральні цінності, часткою яких обов'язково є і почуття патріотизму, це результат цілеспрямованого процесу виховання, починаючи з сім”ї.
     Кожен з нас повинен бути гідним громадянином своєї держави, плекати і захищати свою рідну мову, не припиняти співбесіди з власною совістю, бути захисником суспільної моралі, бути відкритим і здатним до діалогу, - це, можливо, є найскладнішим сьогодні. Недарма ж бо Сократ, що першим у європейській традиції поставив гідність і вчинок у центр свого життя і думки, сказав; „Прекрасне є важким”. Та альтернативи в нас немає.
     Йдіть у наш театр за вірою і надією, за катарсисом, очищенням через сльози чи через сміх...
     21 листопада о 12.00 відбудеться покладання квітів до  пам'ятного знаку Героям Революції з нагоди Дня Гідності та Свободи . Ведучі цього заходу артисти нашого театру Дмитро Захаров та Наталія Зубик

Read 297 times