2016-12-19
  • 384

У день Святого Миколая колектив театру з любов'ю та щирістю за традицією готує подарунок для діток — пацієнтів обласної дитячої лікарні. Саме до цих дітей, які теж чекають на свято і подаруночки, завітав Святий Миколай (актор драми Євгеній Дзига) і театральні казкові герої (актори драми Галина Астаф'єва, Максим Ігнатьєв, Михайло Савицький) зі спеціально створеною виставою  «Ми чекаєм Миколая» ( режисер Денис Астаф'єв).
    Разом співали, танцювали, декламували вірші і дякували Святому Миколаю за ласку, допомогу і підтримку в житті.
    З приходом найсвітлішого свята кожен сподівається на дива, здійснення заповітних мрій... Тож вітаємо всіх з днем Святого Миколая Чудотворця! Бажаємо миру, спокою, милосердя, доброти. Згадайте в цей день ще раз, що незримо, але співчутливо, стежать за нами очі того, до кого ми звертаємось, як до заступника, до захисника роду людського... Нехай супроводжує він нас і весь наступний рік, не залишаючи без допомоги.

 

В Запорізькій облраді дітей запорізьких загиблих воїнів АТО привітав Святий Миколай

 

У день Святого Миколая до будівлі Запорізької обласної ради завітала найдорожча малеча – діти загиблих воїнів АТО. А разом з ними – і справжня казка. Її головні герої – Янгол та Святий Миколай – довели малюкам  всепереможну силу добра над злом.

Веселощі та подарунки з рук Святого Миколая викликали щиру посмішку маленьких нащадків славних захисників України. Діти відкрили доброму дідусю свої чисті серця, тримали його за руки і раділи по-справжньому.

Цю святкову зустріч для запорізьких хлопчиків і дівчаток, чиї батьки загинули за Україну, організували Запорізька обласна рада спільно із творчим колективом українського музично-драматичного театру ім. В.Магара. Вітав малечу перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. Він подякував маленьких, але дуже поважних гостей за їхню чемну поведінку сьогодні і висловив побажання щасливої долі в майбутньому. А їхніх мам і бабусь запевнив, що обласна влада робитиме все для того, щоб підтримати родини загиблих воїнів АТО і довести, що Подвиг наших захисників був не даремний і що запоріжці гідні цього Подвигу.

- Ваші чоловіки, брати і сини, як покровом, захистили Україну від найстрашнішого лиха – озброєного ворога, який намагається захопити українські землі. Ми в неоплатному боргу перед ними і перед усіма вашими родинами! Хочу особливо подякувати і мам, і всіх, хто опікується цими чудовими дітьми. Хай Микола-Чудотворець подарує вам усім гарний святковий настрій! Спокою – вашим серцям, теплоти і злагоди – у кожну домівку, і віри – у щасливе завтра, - сказав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

Аби продовжити свято, малечі вручили солодкі подарунки та запрошення на новорічні свята у театрі ім. В.Магара.

Read 384 times