2017-01-10
  • 336

8 січня у театрі завершились новорічні вистави для дітей. Всього проведено 35 вистав на яких побувало майже 12,0 тисяч маленьких глядачів. З них безкоштовно обслуговано майже 1,5 тисяч дітей пільгових категорій, дітей сімей переселенців, дітей із сімей воїнів АТО.

Директор театру Володимир Миколайович Панькін, заслужений працівник культури України подякував творчим колективам новорічної інтермедії біля ялинки (режисер, актор театру  Олександр Прокіп) та вистави «Пеппі Довгапанчоха» А.Ліндгрен (режисер Тетяна Лещова, головний режисер театру) за плідну працю, акцентував важливість творчої ініціативи в колективі, побажав всім подальшого сталого розвитку і втілення нових цікавих постановок.

Дійсно, за відгуками незалежних експертів галузі культури, а саме головне — вдячних глядачів, до новорічних свят колектив театру добре підготувався і попрацював. Новорічне свято було феєричним, казковим і цікавим! А «Пеппі Довгапанчоха» займе гідне місце в репертуарі театру серед вистав для дітей.

Шана і подяка всім причетним до створення новорічного дійства в нашому театрі і розпочинаймо підготовку до зустрічі наступного Нового року!

Read 336 times