2017-02-20
  • 470

Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/20015 щороку, 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.
Цього дня ми вшановуємо мужність, стійкість та силу духу наших співвітчизників, які під час Революції Гідності, віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Серед тих, хто наближав перемогу Українського народу, наші земляки – герої Небесної Сотні Сергій Синенко та Василь Сергієнко, учасники оборони Майдану та Михайлівського Собору в найважчу ніч, з 18 на 19 лютого 2014 року – Євген Гарагуля та Андрій Беліков.
Ми вшановуємо кожного із сотень тисяч громадян України, які назавжди змінили країну, вийшовши  на цей Майдан, на Майдани у своїх містах та селах.
Ми віддаємо данину пам’яті, тим, хто поклав голову за наше майбутнє у зоні проведення Антитерористичної операції, давши гідну відсіч російським агресорам, вшановуємо волонтерський рух, який від Майдану до сьогодні став потужною загальнонародною силою, ветеранів АТО, які, повернулись додому із пекла війни та роблять все, щоб зробити свою країну кращою, такою, про яку вони мріяли на фронті.
В урочистому мітингу до Дня Героїв Небесної Сотні взяли участь керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування міста і області,  народний депутат України Ігор Артюшенко, представники релігійних конфесій, воїни АТО, солдати військових частин, представники громадськості.
Ведучим заходу був актор нашого театру Дмитро Захаров. Актори театру Олена Бодарєва, Костянтин Шадрін, Сергій Собержанський додали у проведення урочистого Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні душевної теплоти, сили духу, емоційних переживань,  виконуючи  вірші авторів нової української поезії, яка народилася після подій, що відбулися на Майдані у 2013-2014 роках.

Read 470 times