2017-03-06
  • 517

До Міжнародного жіночого дня жінки Запоріжжя та області ( на прем'єрах концерту були присутні глядачі з Оріхова, Вільнянська, Запорізького району) отримали від нашого театру справжній чарівний музичний подарунок. “DIVA” - Світлана Ремжина вразила всіх талантом, красою, натхненням! Вона справжня, таємна, мудра, зі співочою душею - “промінь сонця”!

У виконанні Світлани прозвучали відомі хіти, що підкорили людей різних поколінь, популярні пісні українських авторів. Яскраво, феєрично вокальні номери доповнювали хореографічні композиції у виконанні артистів балету театру під керівництвом балетмейстерів — постановників Тетяни Астаф'євої, заслуженої артистки України, Тамари Бобрової. Особливо витончено і красиво звучали пісні у виконанні Світлани Ремжиної у супроводі оркестру театру під керівництвом головного диригента Богдана Сапожнікова.

Концерт потужно творчо доповнили соліст театру Олександр Блінов та актори театру, художники з освітлення Денис Дубровко, Олександр Чернявський, Світлана Юдіна.

Режисеру - постановнику сольного концерту Світлани Ремжиної “DIVA” Тетяні Лещовій, головному режисеру театру, художнику — постановнику Надії Дворянкіній, художнику по костюмах Наталії Мацук вдалося створити театральне дійство, у якому торжествували музика і слово, голос і мрії, краса і талант! Учасники дійства, а головне - глядачі у залі були усміхнені,задоволені, натхненні і щасливі!

Хто бажає відчути такі ж почуття — приходьте до театру! Чекаємо на Вас!

Read 517 times