2017-03-28
  • 565

Делегація акторів театру - учасників вистав "Пеппі Довгапанчоха", "Кайдашева сім'я", членів міжобласної Національної Спілки театральних діячів України на чолі з головним режисером театру Тетяною Лещовою  побували на заключному заході конкурсу-фестивалю на здобуття вищої театральної нагороди Придніпров'я  "Січеславна - 2017" у Дніпрі. У програмі заходу ми ознайомились з виставкою театральних художників, книг про знаних діячів театру, журналу "ТЕАТР+"  та прийняли участь у церемонії нагородження переможців фестивалю - конкурсу.

У церемонії нагородженя переможців також взяв участь директор Департаменту культури, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Валерійович Мороко. 

Актриса нашого театру Поліна Чувашова стала найкращою у "Надії Січеславни-2017" у номінації "Краща жіноча роль" з отриманням Диплому та подарунку, а також актриса нагороджена  Гран-Прі у "Надії Січеславни-2017" з врученням Диплому, спеціального призу, грошової винагороди за винятковий артистизм виконання ролі Пеппі у виставі  "Пеппі Довгапанчоха" за мотивами А.Ліндгрен - режисер - постановник та музичне оформлення Тетяни Лещової, головного режисера театру, художник - постановник Надія Дворянкіна, балетмейстер Тамара Боброва.

Вітаємо головного режисера театру Тетяну Лещову, головного художника театру Надію Дворянкіну,  постановочну групу вистави "Пеппі Довгапанчоха" і актрису, яка зіграла головну роль у виставі  Поліну Чувашову  із заслуженою відзнакою. Бажаємо всім подальших творчих успіхів, здійснення задуманних планів та ініціатив, позитивного мислення і віри у найкраще стабільне майбутнє! Зміцнюйте, розвивайте, прославляйте наш мистецький колектив і надалі!  

Read 565 times