2017-04-18
  • 584

    14 квітня в театрі на виставі “Гетьман Мазепа” (режисер-постановник Є. Головатюк, заслужений діяч мистецтв України) за домовленністю з головним режисером театру Тетяною Лещовою побувала знімальна група дитячої телестудії “Ракурс” з міста Верхньодніпровськ Дніпропетровсьої області.
    Протягом багатьох років ця студія створює науково-популярні передачі та фільми для дітей і спільно з ними. До Запоріжжя студію привела дослідницька робота, якою вона займається нині: Галина Солдатенко та Андрій Чепурний вивчають історію останніх років життя гетьмана Івана Мазепи, його останньої битви, його стосунки з Мотрею Кочубеївною.
    До початку вистави “Гетьман Мазепа” автори фільму зустрілися з творчими працівниками театру, поділилися мало відомими фактами, зібраними в ході дослідження, відзняли необхідні для фільму кадри. Зі знімальною групою поспілкувалися заслужений артист України Микола Коновалов (гетьман Мазепа), народний артист України Іван Смолій (Кочубей), заслужена артистка України Ніна Шинкарук (Кочубеїха).
    Підсумком цікавої та продуктивної зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю та можливу презентацію фільму в нашому театрі.

Read 584 times