2017-04-20
  • 338

Започаткований  16 років тому  обласним центром патріотичного виховання молоді  конкурс творчості патріотичного спрямування "Спадщина" пропагує національні традиції, українську мову через її талановитих учасників з усієї області. Зональні тури відбуваються в районах області, а найкращі заслуговують  можливість продемонструвати творчі вміння і талант на  сцені  нашого театру.

Серед членів  жюрі фінального туру  у цьому році були найдосвідченіші професіонали галузі, відомі у культурно-мистецьких колах області спеціалісти - заслужені працівники культури України Володимир Артем'єв, Ірина Панькіна, Ганна Кирейко, Лариса Невєрова. 

Плдіну роботу щодо відродження національних традицій, збереженню та розвитку української мови,  культурних надбань ведуть керівники колективів різних жанрів в Оріхівському, Пологівському, Михайлівському, Мелітопольському районах, містах Пологи, Бердянськ, Оріхів, Мелітополь, Запоріжжя. Саме з цих територій було визначено лауреатів і переможців конкурсу.. Гран-прі фестивалю "Спадщина" у номінації "Українська народна пісня" отримала Олександра Отришко з Бердянська.

Сьогодні, мабуть, як ніколи,  актуальною і необхідною є робота з молоддю в русі патріотичного спрямування, проведення відповідних культурно-мистецьких заходів на обласному та місцевому рівнях. І нехай головним закликом цих заходів стануть слова авторської пісні учасника "Спадщини" із Запоріжжя Андрія Марусика: "Пам'ятай, що твоя земля - це рай. Ми на ній - одна родина, чую голос предків я...".

Директору театру, всім службам і  працівникам, задіянним у проведенні заходу обласного рівня, комунальним закладом "Обласний центр патріотичного виховання молоді" Запорізької обласної ради  висловлено подяку за багаторічну плідну роботу, підготовку та проведення на високому організаційно-творчому рівні обласного конкурсу "Спадщина - 2017". 

Read 338 times