2017-04-29
  • 485

Життєрадісність, позитивне ставлення до світу, добросердість - риси характеру, що сьогодні для деяких людей, на жаль, стали рідкістю. Нас вразили саме ці людські риси, що притаманні були колегам, учасникам німецько - українського фестивалю "Місце зустрічі - Запоріжжя" з Німеччини, які забарвлювали особливим світлом часи нашого з ними спілкування протягом всіх заходів фестивалю. З першого дня знайомства із заступником директора театру Магдебургу Крістіаною Херхер, акторами Дженні Лангер, Олександром фон Зебелем, Тімо Хастенпфлугом, Філіпом Квестом, Раймундом Відрою, драматургом Лаурою Буш, режисерами Ніною Баак, Гріт Лукас, звукорежисером Бастіаном Альбрехтом, світлотехніком Домініком Кібах на майстер-класах, читаннях п'єс, виставах — презентаціях з обох сторін панувала атмосфера теплоти, довіри, розуміння, взаємоповаги, радості від творчості.

В останній день фестивалю ми вже настільки здружилися, зрозуміли один одного, розкрили свої професійні здібності, що спілкуватись могли без перекладача... До речі, дякуємо високопрофесійному спеціалісту Ніні Захаровій, яка протягом фестивалю супроводжувала всі заходи і була нам помічником і другом. 

Завершувала фестиваль вистава (українсько-німецька) “Чому не вижив Михайло Гурман?” за мотивами твору І.Франка в інтерпретації Павла Ар'є. Режисер цієї вистави Стас Жирков, сценічне аранжування, костюми Софі Ленглахнер, драматургія Лаури Буш, в головних ролях Катерина Вишнева, Микола Береза (Україна), Тімо Хастенпфлуг (Німеччина). В цій історії кохання із мультикультурної Європи Павло Ар'є (м.Львів) розповідає нам про темні сторони так добре поєднаного континенту і про просте право людини на щастя в житті, а сучасний режисер Стас Жирков творчо, у новому форматі здійснив цікаву постановку. Глядачі, що були присутні в цей останній день фестивалю на виставі, мали змогу, навіть, бути задіяними у театральному дійстві.

На жаль, час сплив, і ми проводжали делегацію театру Магдебургу, як справжніх, добрих друзів з найкращими побажаннями, з надією на нову зустріч!

Наш театр, як і повинно сьогодні бути у дружній, гідній, патріотичній родині, доброзичливо, з любов'ю зустрів гостей, продемонструвавши свої найкращі здобутки, високий рівень організації заходів фестивалю, гостинність, отримавши слова вдячності від колег з Магдебургу, глядачів і керівництва області.   

Read 485 times