2017-05-03
  • 517

20 квітня 2017 року у Ніжині, Чернігівської області стартував відбірковий етап театрального Всеукраїнського щорічного фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE» - 2017. Загалом у відбірковому турі Фестивалю змагатиметься 22 театри із 21 області.

Унікальність Фестивалю «ART-UKRAINE» полягає в тому, що переможців відбіркового першого туру визначатимуть глядачі, відповідаючи на запитання спеціально розробленої анкети.

До другого туру увійдуть три театральних колективи, визнаних кращими за версією глядачів. Фінальне змагання пройде у Києві наприкінці червня на Малій сцені Національного академічного драматичного театру імені І.Франка. Головного переможця обиратиме професійне журі, до складу якого увійдуть відомі українські актори та діячі мистецтв України.

Мета і цілі Фестивалю — це відродження й популяризація театрального мистецтва в Україні та підтримка розвитку місцевих театральних колективів на всеукраїнському рівні, створення дієвої комунікативної платформи для обговорення шляхів культурного збагачення українців через підтримку та розвиток театрального мистецтва в Україні.

Організатори Фестивалю «ART-UKRAINE»-2017: «Благодійний фонд Костянтина Гусева», Громадська організація «Народна Україна». Партнери фестивалю: Національна Телекомпанія України, телеканал “Культура”, “Громадське радіо”, Всеукраїнський журнал «Ukrainian people».

За пропозицією фестивалю наш театр прийме участь у першому турі з виставою “Гетьман Мазепа” Б.Лепкого, інсценізація Є Головатюка, В.Селезньова.

Шановні глядачі — запоріжці! Готуйтесь прийняти участь у якості членів жюрі! Приходьте у театр на “Гетьмана Мазепу” 19 травня і віддайте свій голос за нас!

ART-UKRAINE

 

Read 517 times