2017-05-04
  • 326

 Сьогодні, 4 травня у театрі традиційно відбувся 18-й обласний телевізійний марафон «Пам'ять» з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світові війні.

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Іванович Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Вікторович Самардак, Запорізький міський голова Володимир Вікторович Буряк, представники промислових підприємств, ветеранських організацій, Запорізької єпархії Української Православної Церкви виступили перед учасниками заходу зі словами щирої подяки за подвиги, за відданість, честь та відвагу. Протягом благодійного телемарафону було зібрано більше 800 тисяч гривень, які підуть на потреби ветеранів Запорізької області.

У тематичному концерті телемарафону «Пам'ять» (режисер-постановник, головний режисер театру Тетяна Лещова) прийняли участь ліцеїсти гуртка «Почесна варта» Запорізького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник», військовий оркестр 9-го полку оперативного призначення Національної Гвардії України військової частини 3029,  артисти нашого театру. Щиро, від усієї душі, талановито і яскраво у поетичних композиціях, піснях і танцях виконавці вшанували людей війни, всих тих, кого війна не оминула...

В цей же день директор театру Володимир Панькін, заслужений працівник культури України, від імені трудового колективу привітав ветеранів війни, які працювали в нашому театрі   словами вдячності, квітами, наданням матеріальної допомоги. Кожен з цих людей має свою історію, свої подвиги, свій життєвий шлях, в який війна внесла свої корективи...

Ми завжди будемо пам'ятати подвиг наших ветеранів і сьогодняшніх воїнів що захищають рідну землю вільної України... Солдати української армії гідні високого подвигу ветеранів Другої Світової війни  своїми помислами, прагненням відстояти дорогоцінний мир на нашій землі. Свята пам'ять про ту війну  залишиться назавжди з нами, як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас скорботи за тими, хто віддав життя за свободу.

Віримо, що День Перемоги слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації проти сьогодняшнього агресора.

 

Read 326 times