2017-05-16
  • 485

Шановні наші глядачі, шанувальники театрального мистецтва! Ще раз нагадуємо  вам про можливість прийняти участь у фестивалі "АРТ-Україна - 2017" в ролі членів жюрі.

Для цього вам необхідно завітати до нашого театру 19 травня (початок об 18-00) на виставу "Гетьман Мазепа" - драма на дві дії Б.Лепкого, інсценізація Є.Головатюка,  В.Селезньова, режисер Є.Головатюк, заслужений діяч мистецтв України. В головних ролях народні артисти України Іван Смолій, Оксана Туріянська, Любов Матвіїшина, заслужені артисти України Микола Коновалов, Ніна Шинкарук.

Глядачі перед початком вистави отримають анкету  для голосування.

Також серед усіх глядачів Фестивалю розігруватимуться цінні призи! Для цього учаснику розіграшу потрібно буде вписати в анкету унікальний код. отриманий в буклеті Фестивалю, а сам буклет зберегти до розіграшу. Розіграш цінних призів відбудеться перед фіналом Фестивалю шляхом вибору комп'ютером випадкових номерів. Переможці матимуть змогу приїхати за подарунками до Києва, або ж  - отримають їх через пошту.

Всеукраїнський щорічний фестиваль - конкурс "ART - UKRAINE" - 2017" проводиться "Благодійним фондом Костянтина Гусева", громадською організацією "Народна Україна" за підтримки Міністерства культури України.

Сподіваємось, що наша патріотична, цікава, високохудожня вистава не залишить вас байдужими  і ваш голос буде віддано на нашу користь! Ми на вас чекаємо!

 

ART-UKRAINE

Read 485 times