2017-05-22
  • 476

19 травня 2017 року в нашому театрі відбувся національний культурний проект «Всеукраїнський щорічний Фестиваль «ART-UKRAINE» - 2017».
    В рамках фестивалю  театр презентував виставу “Гетьман Мазепа” Богдана Лепкого, інсценізація Володимира Селезньова, Євгена Головатюка, режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України Євген Головатюк.
  Унікальність Фестивалю «ART-UKRAINE» полягає в тому, що переможців відбіркового туру визначають глядачі, відповідаючи на запитання спеціально розробленої Анкети. Передбачається, що судитимуть якість вистави, гру акторів та режисерську роботу  більше  як   13 тисяч глядачів -  учасників Фестивалю.
    Конкурс проходить у два тури: Відбірковий та Конкурсний.
    У Відбірковому турі Фестивалю змагаються 22 академічних театра  із  21- ї області України. І саме 19 травня ми зустрічали головних координаторів Фестивалю з м.Києва Олену Перяєву та Анастасію Яценко. З координаторами Фестивалю  зустрівся директор театру Володимир Панькін, заслужений працівник культури України, головний режисер театру Тетяна Лещова. Гості вручили театру диплом учасників Фестивалю. Також про підготовку і хід проведення Фестивалю координатори розповіли на прес-конференції, яка відбулась в цей же день у театрі.
     До Конкурсного  туру увійдуть три театральних колективи, визнаних кращими за версією глядачів. Фінальне змагання пройде у Києві наприкінці червня на Малій сцені Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка. Головного переможця обиратиме вже професійне журі, до складу якого увійдуть заслужені актори та діячі мистецтв України. Переможець фестивалю отримає  грошову винагороду.
    Дуже дякуємо Вам, нашим  глядачам, які побували на виставі "Гетьман Мазепа" 19 травня, за щиру підтримку та активне голосування!

Read 476 times