2017-06-19
  • 482

Раді повідомити Вам, що 25 червня 2017 року відбудеться фінал Всеукраїнського щорічного Фестивалю - конкурсу «ART UKRAINЕ» - 2017 на Камерній сцені ім. Данченко Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка. Протягом квітня-травня 2017 р. 21 академічний театр з 20 областей України у відбірковому турі Фестивалю інтерпретували на рідних сценах відомі твори. 

25 червня 2017 року три театри, які за результатами глядацького голосування потрапили до фіналу, зійдуться у мистецькому протистоянні на Камерній сцені ім. Данченко Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка за адресою: м. Київ, пл. Івана Франка, 3.
12:00 - Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені П. К. Саксаганського м. Біла Церква з виставою «Пізанська вежа»
15:00 - Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В. Г. Магара з виставою "Я чекаю тебе, мій любий..."
18:00 - Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. Івана Кочерги з виставою «Украдене щастя»
Поставлять крапку у фінальному протистоянні зіркові члени журі:
- Дмитро Чирипюк – Народний артист України,
- Анатолій Гнатюк – Народний артист України,
- Ірма Вітовська – Заслужена артистка України, лауреат премії «Телетріумф»,
- Сергій Калантай – актор театру та кіно,
- Перяєва Олена – координатор Фестивалю.

Наш театр заздалегідь вдячний Благодійному фонду Костянтина Гусєва за любов до театру і його справжню матеріальну підтримку у вигляді заохочувального призу фіналістам - можливість виступити на Київській сцені і поспілкуватись з колегами та відомими театральними фахівцями. Також  дякуємо щиро і сподіваємось на подальшу творчу дружбу з головним координатором фестивалю Оленою Перяєвою.

art fin

Read 482 times