2017-06-27
  • 364

З почуттям гордості, творчої впевненості, радості ми повернулися з Києва до рідного Запоріжжя, де на камерній сцені Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка показали моновиставу Тетяни Лещової "Я чекаю тебе, мій любий..." Д.Фо, Ф.Раме (режисер Р.Проценко), як переможці серед 21 академічних театрів України, що брали участь  у Всеукраїнському щорічному Фестивалі - конкурсі   "ART - UKRAINE" - 2017.

Відомі театральні діячі Петро Ільченко, Дмитро Чирипюк, Анатолій Гнатюк, Сергій Калантай, Ірма Вітовська були позитивно вражені якістю вистави, акторською майстерністю виконавиці, відмітили актуальність теми і ... аплодували стоячи, як і всі присутні глядачі у залі.

Дуже гостинно, як друзів, на високому рівні нас зустрічали організатори Фестивалю, представники громадської організації "Народна Україна" і особисто Костянтин Гусев, меценат масштабних програм у сфері культури. Завдяки його матеріальній підтримці і відбулась реалізація цього Фестивалю серед обласних академічних театрів України. Ми впевнились, що його слова про необхідність сьогодні підтримувати театр, бо це означає дбати про щасливе майбутнє для свого народу, це не просто слова, а реальні дії щодо збереження та розвитку української культури.

Шана і подяка творчій групі  театру у складі Тетяни Лещової головного режисера театру, художника з освітлення Світлани Юдіної, помічника режисера Сергія Кононенка, монтувальника сцени Володимира Озмітеля, артиста балету Павла Богачова, запрошеного звукорежисера Микити Кириченка за професіоналізм, проявлену творчу відповідальність у досягненні позитивного результату. Молодці! Так тримати! Наш театр заслуговує тільки на  позитивну оцінку і високий культурний імідж не тільки на Україні, а і на міжнародній  арені.

Read 364 times