2017-08-07
  • 626

На період відпусток артистично-художнього персоналу директором театру Панькіним Володимиром Миколайовичем було розроблено план проведення ремонтних робіт з метою покращення технічного стану приміщень, сцени, фасаду театру. Було виконано комплекс робіт, а саме: відремонтовано і оновлено скульптуру на даху театру, огородження території, відремонтовано підлогу сцени, оркестрову залу для занять, бутафорний цех, здійснено ремонт та профілактику звукового пульту, проведено роботи у внутрішній частині двору театру.

У проведенні ремонтів прийняли участь як спеціалісти-будівельники, так і працівники адміністративно-технічного складу театру. Шана і подяка всім, хто долучився до покращення умов праці  в театрі. Особливо дякуємо працівникам театру - головному інженеру Редько Олександру Георгійовичу, начальнику служби обладнання Кашубі Олександру Анатолійовичу і його підлеглим, начальнику адміністративно-господарського відділу Сатариній Наталії Валеріївні і її підлеглим, начальнику столярного цеху Огаренко Леоніду Вікторовичу і його підлеглим, начальнику радіоцеху Савенко Нінель Юріївні, працівникам бутафорського цеху Білик Марині Олексіївні, Лотіковій Світлані Володимирівні, інженеру-електрику Фетісову Юрію Юлійовичу.

Радіємо  за наших акторів Капралову Галину і Собержанського Сергія, які під час відпустки взяли участь у Міжнародному святі літератури і мистецтв "Лесині джерела" який проходив у Новограді - Волинському Житомирської області. Наша Галина стала Лауреатом III премії Всеукраїнського конкурсу виконавців художнього слова ім.Лесі Українки. Вітаємо і дякуємо за гідну презентацію нашого театру!

Чекаємо на вихід з відпусток всіх працівників щоб гідно зустріти День Незалежності України і розпочати новий театральний сезон!   

 

Read 626 times