2017-09-15
  • 512

Ювілейна, 25-та церемонія нагородження "Народний герой України", відбулась 14-го вересня 2017 року в нашому театрі, яка для м. Запоріжжя стала першою. Серед запорізьких героїв отримали нагороду троє. Серед них легендарний командир 37-го окремого мотопіхотного батальйону Олександр Лобас.
Нажаль, трьох героїв вшанували срібними тризубцями посмертно – доброволець «Правого сектору» з Вінниці Євген Костюк, Микола Козлов з батальйону «Донбас» і Віталій Тіліженко, волонтер та засновник тактичної групи «Білорусь» 1-ї штурмової роти Добровольчого українського корпусу «Правий сектор».
Всього на 25-й церемонії «Народний герой України» своїх героїв знайшли чотирнадцять срібних тризубців.

В заході взяли участь керівники облдержадміністрації: голова Бриль Костянтин Іванович та заступник голови Бойко Зінаїда Михайлівна.
«Народний герой України» - найпрестижніша недержавна нагорода України заснована в 2015 році. Ця нагорода заснована волонтерським рухом і вручається громадянам України та інших держав за значну допомогу Збройним Силам України та добровольчим батальйонам, героїчні вчинки та видатні заслуги. Кандидатів безпосередньо обирають самі громадяни нашої країни.

На сьогоднішній день почесним званням «Народний герой України» відзначено більше 300-т чоловік.

Read 512 times