2017-10-03
  • 490

1 та 3 жовтня з аншлаговими залами відбулось відкриття 89-го театрального сезону прем'єрною виставою "За двома зайцями" І.Нечуя -  Левицького, М.Старицького. Історія про легковажність людей, що залюбки поринають у вир сумнівних задоволень, зважуються на відчайдушні авантюри заради грошей "стара, як світ...", але  завжди актуальна. Десятки разів ставилася п'єса професійними і самодіяльними театрами, але у нас - комічна історія на дві дії -  особлива!

Колективний труд над постановкою під керівництвом головного режисера театру Тетяни Лещової,  художника-постановника, головного художника театру Надії Дворянкіної, художника по костюмах Наталії Мацук, балетмейстера-постановника, заслуженої артистки України Тетяни Астаф'євої, музичне оформлення В'ячеслава Тодики, робота працівників художніх і технічних цехів увінчалися успіхом у глядачів, оваціями та гучними оплесками на прем'єрних показах. В головних ролях блискуче грають актори Катерина Стаценко (Проня), Костянтин Шадрін, Дмитро Клопот ( Свирид Петрович Голохвостий), Поліна Чувашова (Химка), заслужені артисти України Анатолій Сиротенко, Світлана Бобир (Прокіп Свиридович Сірко, Явдокія Пилипівна), заслужена артистка України Ніна Шинкарук (Секлита Пилипівна Лимариха). 

Красива, емоційна, смішна історія, можливо для когось несподівана у новій інтерпретації, але дуже цікава і за рішенням нашого режисера - зі щасливим закінченням!

Обов'язково приходьте, шановні глядачі, на виставу "За двома зайцями" - українська класика така сучасна, не розчаруєтесь!   

Read 490 times