2017-10-13
  • 434

В рамках проведення другого Міжнародного форуму "InCo Forum-2017" в нашому театрі побували вельмишановні гості - 27 Надзвичайних та Повноважних послів в Україні.

У привітанні гостей форуму у виставковому центрі "Козак-Палац" голова обласної державної адміністрації Костянтин Іванович Бриль зазначив:"Запорізька область відома в Україні та за її межами як центр промислового виробництва, серце енергетики Європи та одна з провідних виробників продукції сільського господарства. Ми - відкриті для світу, наша продукція якісна, ми маємо що продемонструвати...". Ми з гордістю продемонстрували гостям з Європи наш театр і мистецтво, яке створюємо. Гості були приємно вражені побаченим у театрі і почутим у сольному концерті Світлани Ремжиної "DIVA".

Генеральний директор державного підприємства "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" Павло Кривонос від імені всіх учасників заходу подякував за  гостинний прийом: артистам  концерту - квіти, дирекції - пам'ятний подарунок.

У подальшому ГДІП планує продовжити співпрацю з нашим театром щодо пропаганди театрального мистецтва та культури Запорізького краю серед іноземних представництв України.

Read 434 times