2017-11-07
  • 418

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва театр гостинно приймав працівників культури з усієї області. В урочистій частині свята присутніх привітали керівники області та міста Запоріжжя і нагородили за плідну творчу працю найкращих почесними грамотами, за досягнення в різних видах мистецтва відзначили лауреатів обласними, міськими преміями. Також слова вдячності за працю і святкові вітання прозвучали від директора Департаменту культури,туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислава Мороко, заслуженого працівника культури України.

Цьогорічне обласне свято працівників культури для нас стало особливим і значимим, тому що трудовий колектив  театру під керівництвом заслуженого працівника культури України Володимира Миколайовича Панькіна  нагороджено Орденом третього ступеню Запорізької обласної ради "За заслуги перед Запорізьким краєм". Велика подяка керівництву  обласної ради, профільного Департаменту облдержадміністрації за високу оцінку роботи, підтримку і довіру до нашого професійного колектива, який дійсно докладає сьогодні  зусиль, має певні досягнення  і своєю плідною творчою працею зберігає, розвиває та примножує національну культуру.

Серед гостей та організаторів свята  приємно було бачити заслужених працівників культури України, "Золотий фонд" галузі -  Черниш Ірину Володимирівну, Фтіца Володимира Семеновича, Колб Анатолія Михайловича, Сізінцову Ларису Анатоліївну, Невєрову Ларису Степанівну, Маріну Ганну Олексіївну, Панькіну Ірину Анатоліївну, Паращук Наталію Миколаївну, Захарова Володимира Афанасійовича, Долину Ларису Михайлівну, Мартиненко Віру Олександрівну.

Працівники культури, майстри народної творчості дарують людям радість, натхнення, любов до життя, своєю плідною творчою працею зберігають і відтворюють безцінні духовні скарби нашого народу, звеличують Україну - державу!

Вітаємо з професійним святом! Наша діяльність є найголовнішою в історії сьогодення та майбутті України. Божої благодаті усій нашій культурно-мистецькій родині на многая літа!

  

 

Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з Всеукраїнським Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Днем Преподобного Нестора-Літописця! Днем української писемності та мови!

Ваша діяльність є найголовнішою в історії, сьогоденні та майбутті України.

Божої благодаті Вам і усій нашій культурно-мистецькій родині на многая літа!

 

Завжди з Вами,

Радник Президента України                      Ю.Богуцький

                                                      

Read 418 times