2017-11-16
  • 195

Третя неділя листопада в Україні - День працівників сільського господарства. Напередодні свята в  залі нашого театру  зібрались люди, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу - працювати на землі і годувати країну. Ця праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду...

Представників професій галузі сільського господарства з усієї області привітали керівники області та міста Запоріжжя, кращих нагородили орденами, Почесними грамотами.

Колектив театру  підготував для аграріїв  святковий концерт, який тепло і щиро оцінили гучними оплесками глядачі, а заступник голови обласної державної адміністрації Бабанін Олександр Олександрович подякував від імені всіх присутніх артистам і директору театру Володимиру Панькіну, заслуженому працівнику культури України за теплий прийом, отримані позитивні враження і емоційні почуття, що стали найкращим подарунком до свята.

Нехай щедро родять ниви, нехай не переводиться селянський рід, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Миру нам всім!    

  

Read 195 times