2017-11-21
  • 255

Сьогодні один з найвеличніших днів нашої новітньої історії. Починаючи з 2004 року ми разом почали її писати. Українці показали, що ми вільні і будемо відстоювати власні права, закріплені  нашою Конституцією. Дуже прикро, що нашій нації доводиться відстоювати  свободу зі зброєю в руках на Сході України. Проте ми не забудемо подвигу всіх патріотів і будемо вчити майбутні покоління шанувати цей відрізок історії. Ми ніколи не зрушимо з того шляху, який був започаткований на Майдані. 

До Дня Гідності та Свободи в театрі для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїстів, студентів вищих навчальних закладів відбувся показ вистави "Гетьман Мазепа" Б.Лепкого (режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України Є.Головатюк).  В рамках проведення заходів до Дня Гідності та Свободи відбудється виїзд до загальноосвітньої школи №31 м.Запоріжжя з виставою "Запорожець у Парижі. Спогади Д'Артаньяна" Г.Половинка (режисер-постановник О. Прокіп).

23-го листопада на Малій сцені театру відбудеться театралізована композиція "Читаємо поезію Майдану" за участю акторів нашого театру.

Наша глибока шана Героям Майданів, які показали приклад високого патріотизму, свідомої громадянської позиції та непохитності у відстоюванні своїх переконань. Пам'ятаємо цей день...

 

Read 255 times