2017-11-23
  • 495

     23-го листопада до Дня Гідності та Свободи о 12.00 на внутрішньому подвір’ї театру  відбулась театралізована композиція "Читаємо поезію Майдана" («Майдан стоїть в душі і серці…»), режисер-постановник – головний режисер театру Тетяна Лещова. Сценічне оформлення  простору передавало атмосферу та емоційний настрій  тих героїчних подій. У читанні прийняли участь актори драми та вокалу Світлана Ромашко, Галина Астаф’єва, Аліна Савицька, Світлана Ремжина, Вікторія Середа, Вадим Васільєв, Поліна Чувашова, Катерина Єгоричева, Антон Попудренко, Євген Ковалевський, Максим Ігнатьєв, Олеся Плохоткіна, Клара Щедріна, Сергій Собержанський, Костянтин Шадрін, Віталій Павелко, Дмитро Клопот, Вадим Кир’ян, Дмитро Захаров, Алла Білоцерковець та Галина Капралова.

Учасники театралізованої композиції продемонстрували приклад високого патріотизму, свідомої громадянської позиції. В їх виконанні прозвучали вірші Ірини Босяк, Наталії Лавлєнцевої, Богдана Бенюка, Василя Зими, Світлани Пазиченко, Олени Іськової, Богдана Яремченко та невідомих авторів.
     Пам'ять  невинно вбитих згуртувала нас, живих, надала нам сили і волі, мудрості  і наснаги для дій щодо зміцнення Української держави.

Заслужений артист України Анатолій Сиротенко, відомий волонтер Запоріжжя, запросив на захід бійця 72-ої бригади ім.Чорних Запорожців Анджелу Павлич. Така красива, усміхнена жінка... і з передової...! Низький уклін Вам, Анджело, слова глибокої вдячності і пошани за наш мир і спокій. Єдине наше бажання - закінчуйте війну переможцями і повертайтеся додому живими!

 Слова вдячності акторам і творчій групі заходу прозвучали від безпосереднього учасника  героїчних подій на Майдані у м.Києві, командира отряду "Запорізька Січ" Сергія Сірко. Також учасникам театралізованої композиції "Майдан стоїть в дущі і серці..." подякували присутні на заході заслужені працівники культури України Владислав Мороко, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації і  Володимир Панькін, директор нашого театру. 

   

Read 495 times