2017-11-24
  • 454

   23-го листопада в рамках мистецького проекту «Шана. Гідність. Свобода» Київський академічний театр «Колесо» презентував свою виставу «Ми, Майдан», читання за п’єсою Надії Симчич. Режисер-постановник – народна артистка України Ірина Кліщевська.

   П’єса «Ми, Майдан» - переможець конкурсу мережі театрального перекладу «Євродрама» (Париж, Франція) і входить до антології  п'єс "Майдан. До і після". В своєму творі Надія Симчич описує події листопаду 2013 - лютого 2014 років. Автор твору ретельно відбирала свідчення активістів у Facebook, згодом створивши свою п'єсу "Ми, Майдан". У кожного героя п'єси є реальний прототип, з якими драматург підтримує зв'язок й досі.

Додала емоційного настрою спеціально підготовлена  в рамках проекту "Шана.Гідність.Свобода." виставка картин Музею революції Гідності- картини, написані на Майдані у проекті "На барикадах".

У процесі підготовки до показу вистави Київськогго театру на нашій сцені  відбулось спілкування та обмін досвідом з питань системи управління у сучасному театрі між керівниками Іриною Кліщевською, народною артисткою України і Володимиром Панькіним, заслуженим працівником культури України. Також у спілкуванні приймали участь головний режисер нашого театру Тетяна Лещова і  представники адміністративної частини обох театрів, які обмінялись досвідом роботи та обговорили перспективні творчі плани. 

 

Read 454 times