2017-11-29
  • 427

Вже більше 20 років в Україні 3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об'єднаних Націй. У цей же день у всьому світі відзначають День волонтера. Ці дні — нагадування людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до людей з обмеженими можливостями.

На захід запросили людей з обмеженими можливостями, волонтерів та співробітників служб, які надають допомогу інвалідам. Одні з них мужньо борються з хворобами, інші — допомагають їм вижити, знайти своє призвання, відкрити таланти. 

Захід відбувся за участю керівників області: голови обласної державної адміністрації Бриля Костянтина Івановича, заступника голови обласної ради Семенкова Єгора Олександровича та заступника Запорізького міського голови Пустоварова Анатолія Івановича . 

Колектив театру також долучився до привітань та побажань, подарувавши усім присутнім у залі святковий концерт.

Увага держави та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями. Надання їм щоденної підтримки й допомоги – справжній вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Read 427 times