2017-12-06
  • 377

    Вже впродовж тривалого часу наш театр підтримує українських військовослужбовців, продовжуючи роботу з військовими частинами, які дислокуються на території Запорізької області. Вже з початку цього театрального сезону для наших воїнів та їх родин була презентована низка благодійних вистав у нашому театрі та багато виїзних вистав.
    Цьогорічні День збройних сил України та Міжнародний День волонтера ми також зустрічали разом. За запрошенням військової частини спеціального призначення Військової служби правопорядку А2176 «Сармат» та легендарної 55-ї окремої артилерійської бригади м.Запоріжжя 5 грудня 2017 року колектив нашого театру був запрошений на День відкритих дверей військової частини. Під час свята військовослужбовці демонстрували свою швидкість і витривалість, рівень володіння зброєю та бойовими мистецтвами. А оновлений музей, з унікальними експонатами та історією, вразив його відвідувачів. Важливою миттю зустрічі стало нагородження заслуженого артиста України Анатолія Сиротенка подякою за вагому підтримку військовослужбовців 55-ї окремої артилерійської бригади м.Запоріжжя.
    Цього ж дня волонтерська група театру під керівництвом Анатолія Сиротенка була нагороджена грамотою Запорізького обласного військового комісаріату за самовіддану безкорисну працю по зміцненню обороноздатності нашої держави.
    Вже 6-го грудня зустріч продовжиться благодійним показом вистави для наших бійців «Гетьман Мазепа» Б.Лепкого (режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Є.Головатюк) . А 26-го грудня у театрі відбудеться урочистий захід до 75-річчя 55-ї окремої артилерійської бригади.
    Попереду в наших планах – відвідування військового шпиталю, більше зустрічей та благодійних вистав для підняття морального та бойового духу українських військовослужбовців.

 

Read 377 times