2017-12-22
  • 442

    22 грудня в нашому  театрі розпочалися новорічні та різдвяні свята. В театралізованій інтермедії біля ялинки дітей, які завітали до нас в цей день  з сільських районів області, зустрів Святий Миколай (народний артист України Юрій Бакум) з янголами та веселими колядниками (автори та режисери-постановники інтермедії - Олександр Прокіп, Михайло Ромашкан).

Новорічна ялинка  та святкова зала вражають глядачів   власноруч зробленими працівниками художніх цехів театру  іграшками, прикрасами з візерунками,   розписаними у "петриківському стилі", панно з куклами-мотанками.

  Після святкової інтермедії маленькі глядачі отримали в подарунок від Святого Миколая казку-вертеп "Одного разу на Різдо" Г.Широченка. Веселу та яскраву українську казку створили для дітей  режисер-постановник Геннадій Широченко, головний художник Надія Дворянкіна, художник костюмів Наталія Мацук, композитор В'ячеслав Тодика, балетмейстер-постановник Тамара Боброва, концертмейстер з вокалу заслужена артистка України Світлана Ващенко.

Завдяки неперевершеній грі акторів, які створили  казкові образи, яскравим хореографічним композиціям у виконанні артистів балету, створеній колективом театру  чарівній атмосфері українського величного свята Різдва, маленькі глядачі надовго запам'ятають знайомство зі світом театру і впевнені, що в подальшому стануть нашими шанувальниками.

  Отож, святкуймо новорічні та різдвяні свята разом! Україна колядує! До зустрічі у нашому театрі!

 

Read 442 times