2018-01-16
  • 516

    З 21 грудня по 8 січня нашим театром організовано та проведено комплекс заходів, присвячених новорічним та різдвяним святам. Завдяки неперевершеній грі акторів, які створили казкові образи, яскравим хореографічним композиціям у виконанні артистів балету, створеній колективом театру чарівній атмосфері українського величного свята Різдва, маленькі глядачі надовго запам'ятають знайомство зі світом театру і впевнені, що в подальшому стануть нашими шанувальниками.
    21 грудня відбулись прем'єри новорічної інтермедії біля ялинки “В гостях у Миколая” та дитячої вистави “Одного разу на Різдво”. За традицією для дітей шкіл-інтернатів, дітей пільгових категорій проведено благодійну інтермедію та виставу, на якій побувало майже 700 дітей. Також, за період святкових днів більше тисячі дітей військовослужбовців, воїнів АТО, переселенців, інших пільгових категорій громадян побували в театрі на дитячих виставах.
    25 грудня в рамках обласного новорічно-різдвяного фестивалю артисти театру показали на центральній площі міста концертну програму “Новорічний вертеп”.
   Всього за час проведення новорічних свят проведено 30 вистав, обслуговано майже 10,7 тис.дітей. Більше ніж 3,0 тисячі глядачів побувало у вечірній час на святковому новорічному концерті “Чарівна ніч” у постановці головного режисера театру Т.О.Лещової.
    Після заслуженого нетривалого відпочинку творчий колектив театру продовжує плідно працювати над поточним репертуаром і прем’єрними виставами.

Read 516 times