2018-02-15
  • 560

    14-го лютого на Малій сцені театру відбулась прем'єра драм-вистави про особисте на одну дію "Таїна буття", яку головний режисер театру Тетяна Лещова втілила за п'єсою відомого київського драматурга Тетяни Іващенко. Неперевершену сценографію створили художник-постановник Надія Дворянкіна, художник костюмів Наталія Мацук, композитор В’ячеслав Тодика.
    Вистава «Таїна буття» розкриває складність взаємин між чоловіком та жінкою. Почуття, емоції, складні рішення, поразки та перемоги… У центрі сюжету — особисте життя Івана Франка. У виставі постає Франко "без цензури і без бронзи" у його ліричних і драматичних взаєминах з жінками.
    Віддати всю себе почуттям, розчинитися у них і втратити розум від кохання до власного чоловіка. Така доля Ольги Хоружинської – дружини Івана Франка. За роки їх подружнього життя вона пройшла і етапи благання, і сумнівів, і страху, і співчуття. Жертовне кохання до генія української літератури так і не принесло їй бажаного жіночого щастя.
    Запрошуємо Вас, шановні глядачі, на прем’єру, яка надасть можливість познайомитись зі сторонами особистого життя Івана Франка, відповісти на головні та вічні питання взаємовідносин між чоловіком і жінкою, вразить креативною сценографією та сучасним режисерським рішенням.

Read 560 times