2018-02-20
  • 595

    Вже четвертий рік поспіль 20-го лютого в Україні вшановується День Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми згадуємо та шануємо мужність, стійкість та силу духу наших співвітчизників, які під час Революції Гідності віддали своє життя захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє нашої держави.
    Ми пам’ятаємо кожного із сотень тисяч громадян України, які назавжди змінили країну, прийшовши на цей Майдан, на Майдани у своїх містах та селах.
   На честь усіх тих, хто поклав життя за нашу свободу, 20-го лютого перед будинком Запорізької обласної ради та Запорізької облдержадміністрації відбулась театралізована композиція «Майдан стоїть в душі і в серці». У читанні прийняли участь актори драми та вокалу Світлана Ромашко, Галина Астаф’єва, Аліна Савицька, Світлана Ремжина, Вікторія Середа, Вадим Васільєв, Поліна Чувашова, Катерина Єгоричева, Антон Попудренко, Олеся Плохоткіна, Клара Щедріна, Сергій Собержанський, Костянтин Шадрін, Віталій Павелко, Дмитро Клопот, Вадим Кир’ян, Дмитро Захаров та Галина Капралова. В їх виконанні прозвучали вірші Ірини Босяк, Наталії Лавлєнцевої, Богдана Бенюка, Василя Зими, Світлани Пазиченко, Олени Іськової, Богдана Яремченко та невідомих авторів.
    Подвиг Героїв Небесної Сотні, захисників України завжди буде моральним еталоном та життєвим орієнтиром для нинішніх та прийдешніх поколінь на шляху будівництва вільної, демократичної Української держави.

Read 595 times